Каталог

Дизайн

Єдина концепція вашого бренду – запорука його впізнаваності на ринку. Вона передбачає розробку загального стилю, в якому має бути виконано все — від вебсайту компанії до фірмової авторучки. Для такого відповідального завдання варто звернутися до професійної студії дизайну – це гарантує відмінний прогнозований результат.

 

Агентство з дизайну AG City пропонує такі послуги:

 

  • Дизайн поліграфії. Тільки досвідченому дизайнеру під силу підібрати колірну гаму, яка позитивно впливає на споживача. Вибрати актуальний шрифт, завдяки якому ваша друкована продукція не виглядатиме нудно. А ще розробити унікальний макет, який ви зможете використовувати в майбутньому для будь-яких мерчів.

  • WEB дизайн. Тільки грамотний UX/UI спеціаліст може створити інтерфейс користувача, в якому не тільки приємно, але й зручно працювати. 

  • Розробка логотипа, фірмового стилю, слогана та бренд-бука. Креативне мислення та творчий підхід до кожного замовлення, незалежно від його масштабу, приємно здивує найвибагливішого клієнта.

 

Довірте AG City імідж вашої компанії і відчуйте на собі всі переваги роботи з професіоналами своєї справи. Адже з нами:

  • Швидко — ми дотримуємося встановлених термінів.

  • Якісно — у нашій команді лише досвідчені графічні та вебдизайнери, маркетологи та фахівці з друку.

  • Зручно — зробіть замовлення онлайн, перебуваючи в будь-якому куточку України, або завітайте до нашого офісу особисто.

  • Вигідно — прорахуйте вартість вашого проєкту з менеджером нашої дизайн студії на сайті або особисто, та переконайтесь у лояльності цінової політики компанії.

 

Для команди AG City дизайн – це не просто спосіб заробітку. Це спосіб життя, який передбачає постійний розвиток та самовдосконалення разом із вами.