Каталог

Розробка (логотипу, фірмового стилю, салогану, брендбуку)

Як зробити так, щоб аудиторія запам'ятала ваш бренд і поверталася до нього знову і знову? Впевнені, ці питання хоч раз ставив собі кожен, хто має безпосереднє відношення до бізнесу. 

 

Відповідь на ці питання полягає у створенні унікального стилю компанії. Рекламна агенція AG City готова допомогти вам у цьому!

Які послуги ми пропонуємо?

Створення унікального логотипа. Сукупність ексклюзивних графічних рішень, цікавого поєднання кольорів та актуальних шрифтів допоможе створити неповторний образ компанії, який зробить її легко впізнаваною на ринку. Не варто хвилюватися, що вам не по кишені замовити логотип — ціна послуги окупиться в найкоротший термін!

Розробка фірмового стилю. Логотип — це важлива складова глобальнішого поняття — фірмового стилю компанії. Замовляючи цю послугу, ви можете розраховувати на формування комплексного образу вашого підприємства. Для досягнення цього ми використовуємо комбінацію візуальних деталей, які згодом розміщуються на рекламних матеріалах компанії, її товарах, вебресурсах.

Написання слогана. Основна мета слогана – донести до аудиторії основну ідею бренду. Розповісти про його унікальність та переваги, а також спонукати потенційного клієнта до конкретних дій — купити товар, скористатися послугою тощо. 

Розробка брендбука компанії. Основна інформація про бренд, його концепція та особливості позиціювання – все це міститься у брендбуку. Цей документ має познайомити публіку з компанією. І наскільки успішним буде це знайомство, великою мірою залежить від якості роботи дизайнерів.

 

Замовити фірмовий стиль та логотип, слоган та брендбук можна як онлайн, так і відвідавши нашу студію особисто.

 

Звертайтеся до AG City і вас приємно здивують наші ціни, різноманітність ідей, індивідуальний підхід та якість роботи!

НАШІ РОБОТИ