Каталог

Оплата і доставка товара

Варіанти доставки

1. Склад Нової Пошти – це найпопулярніша доставка серед наших клієнтів. При вчасній оплаті у вас є можливість забрати замовлення протягом 1 - 3 днів з моменту оформлення. Це зручно та швидко, особливо якщо стосується подарунків.Як це працює? Ви замовляєте товар через наш кошик, проплачуєте його повністю або вибираєте опцію «накладений платіж». За наявності товару у постачальника та вашому підтвердженню у менеджера відправка здійснюється у вказаний термін. Для підтвердження цього ви отримуєте SMS-повідомлення з номером ТТН-декларації (товарно-транспортної накладної) після надсилання замовлення. Наш партнер Нова Пошта працює якісно та сумлінно, але, незважаючи на це, ваше завдання ОБОВ'ЯЗКОВО перевірити цілісність упаковки та якість самої продукції прямо у відділенні.

2. Кур'єром Нової Пошти - другий за популярністю спосіб доставки, але не менш затребуваний. Замовлення приїжджає прямо за вказаною в декларації (при оформленні товару на сайті) адресою та у вибраний час. Умови доставки, оплата та терміни такі самі, як і в пункті 1. У вказаний час, місце та дату з вами зв'яжеться представник Нової Пошти та вручить пакет з товаром. Ваше завдання - ретельно його перевірити та розписатися у накладній. Усі нюанси щодо оплати доставки ви можете уточнити безпосередньо у постачальника.

Варіанти оплати

1. 100% оплата при замовленні. Зверніть увагу, що в цьому випадку доставка товару Новою Поштою (склад, кур'єрська) оплачується додатково - від 45 грн., в залежності від умов доставки.

2. Передплата в сумі 200 грн. При оформленні післяплати - накладеного платежу. Якщо товар ви забираєте на складі Нової Пошти або оформляєте кур'єрську доставку. Ця передоплата поширюється на товар, який є у наявності та відправлення здійснюється у зазначений термін. При післяплаті сума оплати розраховується з урахуванням авансового платежу (мінус 200 грн.). Якщо ви не заберете вашу покупку у компанії перевізника, передоплата - не повертається, оскільки йде на компенсацію транспортних витрат!