Каталог

Дизайн полиграфии (каталоги, буклеты, презентации)

Дизайн полиграфии

Поліграфічний дизайн – це розробка макета, призначеного для нанесення на друковану продукцію. Рекламна агенція AG City пропонує створити для вашої компанії унікальний дизайн та випустити брендовані буклети, каталоги, календарі, візитки та презентації.

Дизайн поліграфії: як зрозуміти, що вам потрібне саме це?

Вашому бізнесу саме час заявити про себе через різноманітну друковану продукцію, якщо ви:

 

Бажаєте залучити нових клієнтів. Зустрічають по одягу не лише людину — враження про нові товари теж насамперед складається на основі їхнього оформлення. Роздайте на зустрічі візитки, що запам'ятовуються, подаруйте після презентації яскраві календарі та будьте певні — вас запам'ятають!

Прагніть заявити про себе. Немає кращого способу представити аудиторії новий продукт чи послугу, ніж викласти всю інформацію про свій бренд в ексклюзивному буклеті. Приверніть увагу потенційних клієнтів з перших кроків у бізнесі та забезпечте своїй компанії перспективне майбутнє!

Намагаєтеся збільшити продажі. Розкрийте всі свої сильні сторони та покажіть унікальність послуг або товарів у барвистій презентації, оформленій у єдиному стилі з рештою мерчів компанії. 

Чому AG City?

Звертаючись до дизайнерів нашої рекламної агенції, ви отримуєте:

 

Індивідуальний підхід. Ми пропонуємо послуги з розробки концепції вашого бренду, підбору шрифтів та оптимальної кольорової гами. З нами ви можете бути впевнені у своїй неповторності!

Універсальне рішення. Замовити дизайн поліграфії можна один раз і застосовувати його для будь-якої продукції в майбутньому. 

Високу швидкість виконання замовлення. Для нас встановлений клієнтом дедлайн залишається у пріоритеті, хоч би що трапилося. 

Професійний підхід. У нашій команді лише професіонали своєї справи із винятковим досвідом у сфері дизайну. Ми вас не розчаруємо!

 

Для замовлення послуг з дизайну поліграфії, ціни на які вас приємно здивують, звертайтесь до онлайн або відвідайте наш офіс. Ми завжди раді новим, цікавим знайомствам!

НАШІ РОБОТИ