Каталог

ИЗГОТОВЛЕНИЕ РЕКЛАМНЫХ КОНСТРУКЦИЙ

 

Одним з найпопулярніших напрямків у зовнішній рекламі є виготовлення рекламних конструкцій. Рекламні конструкції, як вид зовнішньої реклами, вдають із себе подану в графічному або текстовому форматі і розміщену на спеціальних конструкціях інформацію. Ефективність такої реклами залежить не тільки від професійно виконаного дизайну, але і від місця її розташування. Головне завдання такої реклами - охоплення і інформування якомога ширшої аудиторії, що, в свою чергу, потенційно сприятиме популяризації та просуванню вашого бізнесу.

Рекламні конструкції поділяють на:

1) рекламні щити або білборди.

Рекламні щити є найбільш поширеними і часто використовуваними рекламними конструкціями, які вже давно стали частиною міської архітектури. Розміщена на таких щитах реклама розрахована на велику аудиторію і покликана впливати на автомобілістів, пішоходів і пасажирів громадського транспорту. Завдання такої реклами інформувати майбутніх клієнтів про нові товари, послуги або акціях.

2) вивіски.

Жоден сучасний бізнес не може обійтися без вивісок. Вивіски не тільки привертають нашу увагу, а й інформують потенційних клієнтів про вашу компанію, а також формують імідж вашої організації. Розробка дизайну для вивіски - це важлива складова вашого успіху на ринку і візитна картка вашого підприємства.

3) сітілайти.

Сітілайти це спеціальні рекламні конструкції, які набули широкого поширення в багатьох містах. Реклама для сітілайт - конструкцій зарекомендувала себе з найкращої сторони і є однією з найбільш ефективних способів донесення інформації.

4) штендери.

Штендери - вже звичні для нашого ока спеціальні переносні конструкції у вигляді щита, перевагою яких є їх мобільність, простота у виготовленні і використанні, висока інформативність.

Рекламне агентство "AG City" пропонує вам розробку дизайну для перерахованих вище та інших рекламних конструкцій. Наша компанія надасть для вас наступні послуги:

монтаж рекламних конструкцій;
виготовлення реклами;
виробництво рекламних конструкцій;
розміщення рекламних конструкцій;
світлова реклама;
вивіски зовнішня реклама;
виробництво зовнішньої реклами;
виготовлення табличок;
виготовлення рекламних щитів.


  З огляду на всю важливість рекламної компанії, ми, використовуючи високий професіоналізм і досвід наших співробітників, розробимо для вас дизайн, який буде ефективно працювати на просування вашого бізнесу. Ми виконуємо повний цикл робіт від розробки ідеї до безпосереднього розміщення. Співпраця з нашою компанією допоможе залучити до вас нових клієнтів, забезпечить впізнаваність бренду, збільшить продажі і зробить вигоду від реклами максимальної.