Каталог

Сублімаційний друк на чашках

Сублімаційний друк на чашках

24/7/2020

Сублімаційний друк на чашках

Сублімаційний друк являє собою можливість отримання яскравих кольорів, які стійкі до зовнішніх факторів. Такий метод активно використовується в сувенірній галузі, тому, пропонуємо замовити друк на чашці як оптом, так і роздрібно.

            Переваги друку на чашках

Однозначно, однією з основних переваг даного способу вважається стійкість нанесеного тексту, малюнка або логотипу до стирання і вицвітання. Сублімація дозволяє втілювати різні дизайнерські задумки, а також — зображення зі складною графікою. Нанесення тексту на чашку не вимагає особливих зусиль, тому — займає мінімальну кількість часу.  Чашки з логотипом, завдяки сублімації, виглядають презентабельно і насичено, чому сприяє спеціальне обладнання.  Друк малюнка на чашці дозволяє зробити її унікальною, адже повнокольорові зображення виходять фотографічної якості. Зображення, при нанесенні, виглядають гладкими з різними відтінками і глибиною кольорів.

Друк на чашках способом сублімації від «Ag City» — хороша можливість отримати зображення високої якості, незалежно від складності.

         Замовити друк на чашках

У нашому інтернет-магазині, на сайті, наданий широкий асортимент для вибору сувенірної продукції. Замовити друк на чашках в Києві з доставкою в будь-який регіон України, в короткі терміни, можна у нас на сайті, або ж за адресою, яка зазначена в контактній інформації. Гарантуємо високу якість виконання замовлення, дотримуючись термінів здачі.  Купити чашку з малюнком стало набагато простіше, адже послуги сублімації ми здійснюємо за найкращими ринковими цінами, пропонуючи лояльні умови для співпраці.