Каталог

Друк на футболках методом шовкотрафарету

Друк на футболках методом шовкотрафарету

3/8/2020

Друк на футболках методом шовкотрафарету

Шовкотрафаретний друк — один з найоптимальніших способів створення якісної оригінальної сувенірної продукції, в тому числі, завдяки даному методу, можна нанести текст на футболку.

За допомогою даного способу, ми наносимо логотипи, повнокольорові зображення, фотографії і принти, а також — написи будь-якої складності.

Принцип роботи полягає в нанесенні фарби на об'єкт, шляхом її продавлювання, за допомогою спеціального трафарету. Оскільки шовкотрафарет в Україні є найпоширенішим способом друку, у нас можна замовити друк на футболках шелкотрафаретом.

Нанесення малюнка на футболку: переваги вибору

Серед переваг методу друку, ми виділяємо високу якість нанесеного зображення і унікальну рельєфність, що надає футболці виразності. Друк на футболках в Києві дає можливість нанесення малюнків на будь-які типи тканин, навіть жорсткі.

Чудова яскравість і насиченість колірної гами дозволяє здійснювати неповторні замовлення. Друк на одязі за допомогою шовкотрафарету відрізняється високим рівнем якості і насиченості, на тлі інших методів.

Замовити шовкотрафаретний друк

Наше агентство здійснює друк на футболках різної складності з доставкою в будь-який регіон України. Гарантуємо оперативність виконання замовлення і приємні умови для співпраці. Можливі опт і роздріб, готові співпрацювати на постійних умовах.