Каталог

Изготовление лайтбоксов

Виготовлення лайтбоксів

4/2/2019

Коли ввечері в'їжджаєш в сучасний мегаполіс, то тебе зустрічають «вогні великого міста». А створюють цю незабутню атмосферу в чималій ступені світлові короби, або як їх ще називають лайтбокси. Лайтбокс являє собою герметичний короб з металу з передньою панеллю, яка пропускає світло та підсвічується зсередини.

Такі лайтбокси можна побачити усюди: в торгово-розважальних центрах, банках, ресторанах і клубах. Багато в чому це пов'язано з перевагами їх застосування: простотою і швидкістю виготовлення, різними можливими формами конструкції, яскравістю і рекламною подачею, яка запам’ятовується. Єдиний недолік - необхідність час від часу чистити саму конструкцію і змінювати перегорілі лампочки. Однак все це повністю компенсується тривалим терміном служби таких конструкцій - при належному догляді вони можуть прослужити кілька років.

Як і будь-яка інша ефективна рекламна конструкція, лайтбокси розрізняються за багатьма параметрами. Вони можуть бути односторонніми і двосторонніми, тобто з однією або двома рекламними площами. Бувають зовнішні або внутрішні, включаючи трендові ультра тонкі (26 мм) короба, керовані за допомогою пульта. А як вишенька на торті - лайтбокси можна зробити будь-якої форми, включаючи овальну і трикутну, і встановити їх так, щоб вони могли обертатися. Тобто Ви можете наприклад зробити лайтбокс в формі Вашого логотипу, який обертається, ефективність якого згідно з дослідженнями буде вище в 10 разів, ніж у звичайного статичного лайтбоксу.

Каркаси лайтбоксів виготовляють з різних матеріалів: ПВХ-пластика, алюмінію і металу. Кожен матеріал має свої переваги. Наприклад пластикові панелі дешеві, а алюмінієві - легкі, практичні, і виглядають солідно.

Лицьову поверхню можна виготовити з акрилового скла (найпопулярніший варіант), полікарбонату, банерної тканини, а також композитних матеріалів. Саме композитні матеріали дозволяють реалізувати такі сміливі задуми як вивіски з випуклими літерами з ефектом освітлення. Підсвітити ж такі літери можна світлодіодами, неоном і люмінесцентними лампами.

Лайтбокс - це яскраве і ефективне рекламне рішення. А наша команда допоможе реалізувати Вам найоригінальніші задумки, створивши макет, підібравши матеріали з урахуванням місця розміщення і потенційних клієнтів.