Каталог

записні книжки , унікальних блокнотів, дизайнерських блокнотів, купити ексклюзивний блокнот

Індивідуальні блокноти для запису: замовити серію у патріотичному стилі для бізнесу

16/6/2022

Поліграфічна продукція має попит у бізнес-середовищі. Корпоративні блокноти або записні книжки з логотипом – найбільш поширені продукти поліграфії серед комерційних компаній. Їх можна дарувати постійним партнерам, клієнтам або співробітникам. Якщо у вас є бажання випустити індивідуальні блокноти для записів, дизайнери нашої друкарні готові надати цікаву пропозицію. 

Пропонуємо доповнити обкладинку блокнота вашої компанії популярними гаслами українських патріотів: “Слава Україні, Героям слава!”, “Геть з України, москаль некрасівий” та “Доброго вечора, ми з України”! Наша серія унікальних блокнотів допоможе привернути увагу до бренду і впровадити ефективні рекламні компанії. 

Формат виготовлення блокнотів з патріотичним написом  

Спеціалізацією друкарні AGCity є створення та друк дизайнерських блокнотів різних форматів: з цікавим написом, у твердій та м'якій палітурках, з кріпленням на пружині чи прошитих ниткою. Зручність користування – головний пріоритет нашої продукції. Блокноти, які ми випускаємо, мають такі переваги:

  • оригінальність оформлення обкладинки;

  • практичний формат А5;

  • надійне кріплення листів;

  • 320 сторінок для ділових записів та ідей. 

Чому варто зробити замовлення блокнотів в друкарні AGCity?

Ми пропонуємо купити ексклюзивний блокнот як сувенір діловим партнерам. Замовляючи поліграфію у нас, клієнт гарантовано отримує якісну продукцію, бо ми працюємо на сучасних друкарських станках і використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали від європейських постачальників. Замовити блокнот з патріотичним написом прямо зараз можна на сайті. Ми чекаємо на ваші замовлення!